073-7840832

אירועים פרטיים

עולם האירועים הפרטיים הוא עולם שלא מפסיק להתפתח ולרדוף אחר הדבר החדש הבא שיהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. אנו בבסקולה מציעים לכם בדיוק את הדבר הזה ומזמינים אתכם ליהנות ממתחם שכל כולו התחדשות, אומנות ותנועה.

אנו רואים כל אירוע כהזדמנות ליצירה והפקה של משהו חדש, מרענן ומרגש. כבר בפגישה הראשונה תוכלו להתרשם מהחלל הדינאמי ומן האפשרויות הרבות והמגוונות שאפשר לעשות בו ואיתו, לרבות מיטב התכנים שניתן לשלב באירוע, כמו מופעי מוזיקה שונים, קטעי קרקס של מיטב אמני הקרקס בישראל, מופעי מחול, סדנאות חווייתיות, שלל תכנים שונים ומעצימים ובאמת, כשזה קשור לבסקולה – גם השמיים הם לא גבול.

נוסף על כל אלה אנו עובדים עם ספקים חיצוניים שונים, עליהם נמנים חברות קייטרינג בעלות תפריטים כשרים, עשירים ומגוונים, מעצבים, חברות להשכרת ציוד שונה ולא שגרתי, דיג'יים וכל ספק אחר שתרצו בו. כולם מצוינים, מקצועניים, בעלי ניסיון רב בתחום ומומלצים בחום.

אז האם אתם רוצים לחגוג יום הולדת מהסרטים? בר/בת מצווה מהאגדות? חתונה מיוחדת ולא שגרתית? כל אירוע אחר שבא לכם שיהיה הכי מיוחד שיש? מעולה! אנחנו כאן בדיוק בשביל זה, כדי להקשיב, לייעץ ולהתאים באופן המדויק ביותר את האירוע לחלום ולחזון