073-7840832

אודות

חלל הבסקולה נמצא במרכז העיר תל אביב והוא המרכז הראשון שנפתח בעיר, שפועל במתכונת שכל מטרתה לרכז פעילות של אומנויות במה עם דגש על אומנויות הקרקס השונות בישראל. המרכז כולו נבנה תחת חזון אחד ברור – לשדר אווירה של יצירה וחדשנות. לכן, כל חללי הבסקולה מאובזרים בקפדנות ובנגיעות חלוציות כדי להעשיר את פעילות האומנים ואת חוויית הצפייה של הקהל. חלל הבסקולה משמש בנוסף כבית לאירועים פרטיים ועסקיים מיוחדים, בית לאימונים, לסדנאות חווייתיות ועוד…

חזון המרכז

את הבסקולה הקמנו על מנת להעניק בית אמיתי במרכז הארץ לכל אמני הקרקס ואומנויות הבמה בעיר ובכלל. האמנו, כי חשוב שיהיה מקום שנותן את הבמה והמקום, שמקדם את האומנים, שתורם להתפתחותם ויוצר עבורם עבודה נוספת (הן בהופעות והן בהעברת סדנאות), ומציף את אומנות הקרקס במודעות של הקהל הרחב. במהלך היום מתקיימים בבסקולה אימונים פתוחים וסדנאות ובמהלך הערב מתקיימים בה אירועים שונים ומגוונים, לרבות מופעי מחול, תאטרון, קרקס ומוזיקה.

חללי המקום

גודלו של חלל הבסקולה הוא 700 מ"ר והוא נמצא במיקום מצוין בתל אביב, נגיש ועם הסדרי חניה נוחים. החלל עצמו דינאמי, אינטראקטיבי, בעל אופי ויופי ייחודי, שונה ומודולארי, כך שניתן לערוך בו אירועים עסקיים ופרטיים כאחד, על כל גווניהם וסגנונותיהם השונים (כנסים, ערבי חברה, הרצאות, השקות, מסיבות, ימי כיף חווייתיים, ימי הולדת, בר/בת מצווה, חתונות, אירועים מיוחדים אחרים ועוד ועוד). המקום מעוצב באווירה אורבנית חד פעמית מסוגה ומצויד במערכות הגברה, הקרנה ותאורה משוכללות ביותר המאפשרות אירוח של כל סוגי האירועים, החל מאירוע אינטימי המונה עשרות אנשים ועד לאירוע גדול המכיל עד כ-500 אנשים, וברמה הגבוהה ביותר. במקום עצמו מתקיימות גם סדנאות רבות לכל הגילאים (ג'אגלינג, סדנת תיפוף גוף/כלים, אקרובטיקה אווירית, ליצנות ועוד), אשר ניתן לשלב אותן במסגרת אירוע או בתור תוכן עצמאי. בנוסף, את האירועים בבסקולה ניתן לתבל בתכנים רבים, כמו, למשל, מופעי קרקס מרהיבים עם מיטב אמני הקרקס הגדולים בישראל, מופעי מחול, מופעי מוזיקה שונים ועוד אין סוף אופציות כדי להפוך את האירוע שלכם להרבה מעבר ממושלם.

ורסטיליות היא שם המשחק

כיוון שהמקום כל כך ורסטילי, כל אירוע אצלנו הוא בעל פוטנציאל להיות אירוע חדשני, פורץ דרך, חווייתי ומעצים. ניתן לשחק עם החלל, להתפרע ולהגשים במסגרתו את החלומות והפנטזיות הכי פרועות שלכם.

לנו יש את המעוף, הדמיון, הידע, הקריאטיביות והמקצועיות הנדרשת ואנו נשמח ללוות אתכם בתהליך כדי לייצר אתכם ועבורכם אירוע איכותי, ייחודי ובלתי נשכח.